Strona główna » Regulamin

Regulamin

Przed skorzystaniem z serwisu zapoznaj się z regulaminem - korzystanie oznacza wyrażenie zgody na poniższy regulamin.

REGULAMIN

1. Poprzez rejestrację w serwisie Bajkinatelefon.pl , której skutkiem jest założenie konta, użytkownik zapewnia i oświadcza, iż zapoznał się i zaakceptował treść obowiązującego regulaminu.

2. Dokonując rejestracji w serwisie Bajkinatelefon.pl użytkownik zgadza się na przetwarzanie jego danych osobowych zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997r. dotyczącą ochrony danych osobowych (Dziennik Ustaw Nr 133 z 1997).

3. Użytkownik wyraża zgodę na otrzymywanie materiałów reklamowych oraz informacyjnych na adres e-mail podany przy rejestracji.

4. Właściciel serwisu Bajkinatelefon.pl zastrzega sobie prawo do zmiany regulaminu bez wcześniejszego poinformowania o tym użytkowników; nowy regulamin obowiązuje od momentu opublikowania go w serwisie Bajkinatelefon.pl.

5. Serwis Bajkinatelefon.pl nie ponosi odpowiedzialności za: - materiały oraz komentarze zamieszczone przez użytkownika na stronie - jakiekolwiek straty użytkownika spowodowane nieprawidłowym funkcjonowaniem serwisu - przerwy w funkcjonowaniu serwisu zaistniałe z przyczyn zależnych i niezależnych od serwisu Bajkinatelefon.pl - skutki wejścia w posiadanie hasła użytkownika przez osoby trzecie - utratę danych spowodowaną awarią techniczną powstałą z wszelkich przyczyn zależnych i niezależnych od serwisu Bajkinatelefon.pl - wszelkie formy złamania prawa (w formie obrażania innych użytkowników, wulgaryzmów, rozpowszechniania treści faszystowskich itd.), do odpowiedzialności będą pociągani użytkownicy serwisu.

6. Zabrania się umieszczania na serwisie Bajkinatelefon.pl treści, zdjęć, publikacji niezgodnych z polskim prawem tj.: łamiących prawa autorskie, przemocą, pornografią, propagujące treści rasistowskich itd. Za treści nagrane przez Użytkownika serwis Bajkinatelefon.pl nie ponosi odpowiedzialności.

 7. Treści niezgodne z regulaminem będą usuwane przez administratorów serwisu

8. Redakcja zastrzega sobie możliwość blokady komentowania materiałów zawartych w serwisie, w przypadku gdy notorycznie używane są w nich wulgaryzmy, czy też obrażanie innych osób. W skrajnych przypadkach redakcja może zablokować całkowicie dostęp do serwisu.

9. Wszelkie uwagi, komentarze oraz pytania dotyczące działania serwisu Bajkinatelefon.pl oraz uwagi co do regulaminu prosimy kierować za pomocą formularza.

10. Rejestracja konta wymaga obowiązkowo potwierdzenia adresu e-mail.