Strona główna » Scenariusze zastosowań

Scenariusze zastosowań

Twoje dziecko może słuchać naszych bajek w dowolnej chwili, dzwoniąc na telefon stacjonarny.

Aby mu to umożliwić, wejdź na stronę www.bajkinatelefon.pl. Załóż konto w serwisie i podaj numery telefonów, z których Twoje dziecko będzie mogło zadzwonić, aby odsłuchać bajek.

Możesz również skorzystać z 30-dniowego darmowego okresu próbnego.

Z katalogu bajek możesz wybrać ulubione bajki, tworząc własną playlistę bajek. Do wyboru masz bajki w języku polskim i angielskim.

Miłego słuchania!Chcesz zrobić dzieciom niespodziankę?


Z okazji urodzin dziecka, bez okazji, albo będąc w np. delegacji, możesz dla swoich dzieci przygotować nietuzinkowy prezent.

Załóż konto w serwisie www.bajkinatelefon.pl i przejdź do opcji nagrania własnej bajki. Po nagraniu bajki ustaw w naszym serwisie godzinę i datę kiedy dokładnie mamy oddzwonić do Twojego dziecka z Twoją wyjątkową bajką.

Twoja pociecha będzie mile zaskoczona słysząc w telefonie bajkę nagraną specjalnie dla niej!
 


Załóż konto w serwisie www.bajkinatelefon.pl i razem z dzieckiem odsłuchuj bajek na systemie głośnomówiącym. Możesz również wydrukować rysowanki do naszych bajek i dodatkowo rozwijać wyobraźnię Twojego dziecka!


Jeśli planujesz miło spędzić czas ze swoim dzieckiem zapraszamy do nas! Jeżeli jeszcze Cię nie przekonaliśmy, obejrzyj naszą prezentację video o zaletach bajki czytanej nad oglądaną.


Zapraszamy!!!